» » «Легіон українських січових стрільців. Формування. Ідея. Боротьба.»

«Легіон українських січових стрільців. Формування. Ідея. Боротьба.»

Дата: 4-04-2016, 15:40 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

6 квітня 2016  р. о 15.00 год. у читальному залі бібліотеки ТНЕУ (вул. Бережанська, 4) відбудеться презентація унікального видання «Легіон українських січових стрільців. Формування. Ідея. Боротьба.» доктора політичних та кандидата історичних наук, професора Тернопільського національного економічного університету, заслуженого працівника освіти України Миколи Васильовича Лазаровича.

Понад рік Микола Васильович воював в АТО, куди пішов добровольцем. Над книгою працював між боями.

«Легіон українських січових стрільців. Формування. Ідея. Боротьба.» розповідає про українських вояків, які полягли в 1914-1916 роках, захищаючи від російських загарбників свободу, незалежність і територіальну цілісність України.

Книгу видано у тернопільському видавництві «Джура» з нагоди 100-річчя боїв на горі Лисоня, що поблизу міста Бережан Тернопільської області.

Запрошуємо студентів та працівників університету на презентацію цього видання.