» » Студенти ННІМЕВ ім. Б.Д.Гаврилишина взяли участь у міжнародному журналістському німецькомовному проекті

Дата: 1-04-2016, 15:19 | Автор:

Упродовж 12-20 березня 2016 року студенти  Марія Коханська  група МЕНМФ-31, Богдан Дяк та Юрій Олещук група МЕНМФ-21, Анжела Білан МЕНМФ-11,  які навчаються за українсько-німецької програмою ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина разом із лекторкою фонду Р.Боша в ТНЕУ Сюзанн Хартляйб, взяли участь у міжнародному журналістському німецькомовному проекті, присвяченому 30-річчю Чорнобильської катастрофи, який відбувався в Білорусі за підтримки Фонду імені Роберта Боша. Організацією проекту займалися лектори фонду з різних країн, зокрема і Сюзанн Хартляйб, яка з осені 2015 року працює в ТНЕУ. Серед учасників були студенти з України, Молдови, Білорусі та Росії. На основі переговорів та інтерв’ю з експертами, активістами, постраждалими, а також після відвідин науково-дослідницьких інститутів, союзів, навчальних закладів, музеїв студенти в дрібних міжнародних підгрупах досліджували наслідки катастрофи на ЧАЕС. Кінцевим продуктом нашого проекту став блог http://mediachernobyl.blogspot.com.by/, де розміщені всі статті, написані учасниками.
   Під час проекту студенти дізналися багато фактів про наслідки катастрофи, які до цього були не відомі, також зрозуміли, яке ставлення до катастрофи громадян Білорусі та учасників з інших країн. Студенти навчилися писати статті, робити фото в жанрі фотожурналістики, працювати в інтернаціональній команді. А також учасники заходу багато спілкувалися німецькою мовою і знайшли чудових друзів. Повернулись студенти  в Україну сповнені позитивними і незабутніми враженнями, з великим бажанням відкривати для себе нові грані міжнародних молодіжних ініціатив завдяки участі в спеціальних і міждисциплінарних міжнародних проектах.
Фотозвіт: