» » Студенти ННІМЕВ ім. Б.Д.Гаврилишина відвідали екологічний воркшоп від Goethe Institut в Києві

Дата: 1-04-2016, 14:35 | Автор:

Протягом п’яти днів студенти 2 курсу ННІМЕВ ім. Б.Гаврилишина Ліля Вітюк (МЕНМФ-21) та Іоан Синківський (МЕВ-21) відвідали екологічний воркшоп від Goethe Institut в Києві, в якому прийняли участь 25 учасників зі всієї України. Це був продуктивний тиждень із німецьким лектором Julian Gr?ger та київськими спікерами по фандрайзингу і проектному менеджменту. Звичайно, цей тиждень був особливий, не лише своєю тематикою, яка дуже близька нам, але й можливістю послухати цікаві доповіді від фахівців про екологію, екологічні проблеми в регіонах України, дізнатись про актуальний стан розробки та реалізації проектів на екологічну тематику, витренувати вміння застосовувати принципи побудови і роботи в команді (teambuilding), ознайомитись із аспектами пошуку фінансових джерел і грантових пропозицій (fundraising), а також опанувати основи проектного менеджемнку виключно німецькою мовою. Даний воркшоп вразив своєю корисністю, мотивованістю, можливістю комунікувати й в подальшому підтримувати звязки з учасниками та організаторами. По поверненню з насиченого семінарами тижня в Києві, ми вже в Терпополі плануємо реалізацію власного еко-проекту.
Фотозвіт: