Воля ФАЕМ до перемог

Дата: 1-04-2016, 12:52 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Протягом 2015-2016 навчального року  відбувається Спартакіада  серед факультетів Тернопільського національного економічного університету.
Команда Факультету аграрної економіки і менеджменту приймає активну участь в цих змаганнях. У змаганнях з баскетболу  серед чоловіків команда ФАЕМ зайняла –І місце, настільного тенісу -  І місце, шахів - IV місце, волейболу серед чоловіків – VIII місце, волейболу серед дівчат – VII місце, гандболу – ІІІ місце. В комплексному заліку наша команда посідає IV місце серед восьми команд ТНЕУ.

Деканат вітає команду ФАЕМ та бажаємо всім міцного здоров’я та добра, нових успіхів в особистих справах і на спортивних аренах! Зичимо вам спортивної вдачі, яскравих перемог та підкорення нових висот!