» » Науково-методичний семінар на тему: «Ризики в діяльності фінансових установ»

Науково-методичний семінар на тему: «Ризики в діяльності фінансових установ»

Дата: 1-04-2016, 10:21 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

З ініціативи професорсько-викладацького колективу кафедри фінансів суб'єктів господарювання і страхування ТНЕУ 30 березня 2016 року відбувся науково-методичний семінар на тему: «Ризики в діяльності фінансових установ» (модератор – доцент Луцишин О.О.). У заході взяли участь викладачі та студенти факультету фінансів ТНЕУ, представники ринку фінансових послуг.

Учасники семінару обговорювати такі питання:
- сутність, роль та місце фінансових ризиків у діяльності фінансових установ;
- фактори, які призводять до ризиків у діяльності фінансових установ;
- вплив фінансових ризиків на діяльність фінансових установ;
- уникнення шахрайських схем при отриманні кредитів у різних фінансових установах та методи моніторингу позичальників;
- створення спільної бази кредитних історій та втрачених документів;
- способи мінімізації та хеджування ризиків фінансових установ.

За підсумками науково-методичного семінару запропоновано комплексну схему класифікації та кореляційних взаємозв’язків ризиків фінансових установ, а також методи моніторингу фінансових ризиків з подальшим зниженням проявів їх впливу, що сприятиме зростанню фінансової стабільності й розвитку фінансових установ.

На завершення Олег Орестович подякував студентам, колегам та учасникам науково-методичного семінару за цікаву та змістовну дискусію.