HHIMEB Intercultural Day&Night

Дата: 31-03-2016, 12:24 | Автор:

До уваги студентів ТНЕУ! 31 березня в аудиторії 1215 (вул. Львівська. 11,  1-й корпус ТНЕУ) відбудеться  захід ННІМЕВ Intercultural Day&Night, який розпочнеться о 18.00 год. і завершиться 1 квітня 2016 року о 8.00 год.

Метою даного заходу є покращення суспільних взаємовідносин та встановлення міжкультурного діалогу етнічних груп (українських та іноземних студентів) ТНЕУ для подолання культурних стереотипів шляхом проведення навчально-виховних та розважальних днів в неформальній студентській атмосфері.

Цільова аудиторія: українські та іноземні студенти ТНЕУ (70 осіб), а також викладачі університету у пропорційній кількості.

Мова заходу: англійська.

Програма заходу включатиме:

• Перегляд фільмів англійською мовою;
• Проведення ігор «Мафія», «Team», «Стереотипи»;
• Засідання «Дискусійного клубу» між студентами щодо можливості покращення рівня життя та соціального добробуту м. Тернополя  та реалізації власних соціально-економічних проектів у ТНЕУ;
• Розважальна культурно-мистецька програма.

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у заході!