Вітаємо!

Дата: 28-03-2016, 18:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

24 березня 2016 р. у Запорізькому національному університеті відбулася підсумкова студентська науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за галуззю «Математичні методи, моделі в економіці».

Серед 91 роботи, представленої на конкурс студентами вищих навчальних закладів України, дослідження студентів групи МІ-21 ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина ТНЕУ Ничик Ольги та Трофимчука Артема на тему: «Реклама як фактор фінансової стабільності бренду» було відзначене дипломом ІІ ступеня.

Колектив кафедри міжнародних економічних відносин і міжнародної інформації вітає Ничик Ольгу, Трофимчука Артема та їхнього наукового керівника – доцента кафедри міжнародних економічних відносин і міжнародної інформації, кандидата фізико-математичних наук, доцента Ковальчук Ольгу Ярославівну з успіхом та бажає подальших звершень.