«Формула успіху»

Дата: 30-03-2016, 17:44 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

Уже другий рік поспіль проходить конкурс викладачів-кураторів студентських академічних груп факультетів, інститутів, коледжів, відокремлених структурних підрозділів нашого університету «Формула успіху». Цьогоріч у конкурсі взяли участь дванадцять учасників.

Такий конкурс в університеті проводиться з метою підвищення рівня престижу, розкриття лідерських якостей викладачів-кураторів. Оцінювали учасників члени компетентного журі: Чорна Ірина Михайлівна – голова Громадської ради при департаменті освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації, кандидат психологічних наук, доцент кафедри практичної психології ТНПУ ім. В. Гнатюка, голова журі; Стадницький Микола Андрійович – заступник голови Тернопільської обласної ради профспілок; Четвертак Тетяна Олексіївна – заступник директора Тернопільського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; Сесик Оксана Олегівна – методист лабораторії виховної роботи і громадянської освіти Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти.

Відкрив конкурс і привітав усіх присутніх у залі проректор з науково-педагогічної роботи нашого університету, професор Василь Ярославович Брич.

У змаганнях взяли участь кращі викладачі-куратори кожного факультету, інституту. Журі оцінювало уміння викладачів-кураторів організовувати студентів до спільної справи, лідерські якості конкурсантів, згуртованість студентської академічної групи.

Учасники конкурсу були відзначені дипломами, грамотами, преміями від ректора університету А.І. Крисоватого.

У номінації «Збереження традицій університету» перемогла Левченко Роксолана Володимирівна (факультет банківського бізнесу, група ФБС-11), у номінації «Майстер дозвілля» - Гупаловська Мирослава Богданівна (факультет фінансів, група Ф-21), у номінації «Креативний наставник» - Гладій Христина Григорівна (Українсько-нідерландська факультет-програма ННІМЕВ ім. Б. Гаврилишина, група МУН - 11), у номінації «Зірковий наставник» - Бутов Андрій Миколайович (факультет економіки та управління, група МОА - 31), у номінації «Прагнення до самовдосконалення» - Штимер Леся Тарасівна (факультет обліку та аудиту, група ОДС - 11), у номінації «Успішний дебют» - Батько Юрій Мирославович (факультет комп’ютерних інформаційних технологій, група КСМ-11), у номінації «Студентська симпатія» - Бортнік Наталія Володимирівна (Нововолинський навчально-науковий інститут економіки та менеджменту, група ФНВ-41).

ІІІ місце у конкурсі вибороли: Рожко Алла Олександрівна (Українсько-німецька факультет-програма ННІМЕВ ім. Б. Гаврилишина, група МЕНМФ-21), Гнатів Оксана Богданівна (юридичний факультет, гр. ПР-11);

ІІ місце: Слівінська Наталя Миколаївна (факультет економіки та управління, гр. УПЕП-12);
Богуцька Лілія Тарасівна (факультет обліку і аудиту, гр. ОП-32);

І місце: Любезна Ірина Василівна (факультет аграрної економіки та менеджменту, гр. МПЕД -21).

Щиро вітаємо переможців та усіх учасників конкурсу!