» » Честь бути студентом ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина ТНЕУ!

Честь бути студентом ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина ТНЕУ!

Дата: 30-03-2016, 11:45 | Автор:

Величезною популярністю користується серед студентства Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина  ТНЕУ іменна стипендія надана Благодійним Фондом Богдана Гаврилишина, яка дає шанс студентам самореалізуватися у різних сферах їхнього життя.

Прагнення бути кращим стимулює студентів інституту досягати успіхів у розмаїтті форм суспільної активності. А це не залишилося поза увагою ані керівництва університету, ані керівництва інституту, чим приємно вразило Благодійний Фонд Богдана Гаврилишина та і самого нашого патрона. І ось, ми хочемо порадувати студентську спільноту Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина приємною новиною. За підтримки ректора ТНЕУ, доктора економічних наук, професора Крисоватого А.І. та за клопотанням директора ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина Таранова І.М. Благодійний Фонд Богдана Гаврилишина надав нашим студентам можливість отримати три стипендії у розмірі 5000 гривень на семестр. На другий семестр 2015-2016 навчального року  іменні стипендії ім. Б.Д. Гаврилишина отримали: Шерстка Анастасія Миколаївна, Камара Осман Чернор та Кузів Оксана Богданівна.

Вітаємо студентів і бажаємо їм залишатися такими неординарними творчими людьми, які заслуговують право отримувати ці стипендії!