» » Відбулася ХІІI Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених «Економічний і соціальний розвиток України в ХХІ столітті: національна візія та виклики глобалізації»

Дата: 29-03-2016, 12:05 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

24-25 березня в Тернопільському національному економічному університеті відбулася ХІІI Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених «Економічний і соціальний розвиток України в ХХІ столітті: національна візія та виклики глобалізації». Участь у роботі заходу взяли більше 150 учасників, серед яких представники Польщі, США, Нідерландів, Білорусії, України.

Формат конференції передбачав проведення двох блоків засідань: пленарне засідання, на якому з вітальним словом виступили проректор з наукової роботи ТНЕУ професор Задорожний Зеновій Васильович, представники органів місцевого самоврядування – Бицюра Леонід Олексійович (заступник Голови м. Тернополя) та Господарик Сергій Степанович (заступник Начальника головного управління ДФС в Тернопільській обл.).

Заслухано доповіді Зелінської Анетти, професора Вроцлавського економічного університету (Польща), на тему: "The essence of waste management"; Угрина Володимира (Тернопільський національний економічний університет, кафедра податків та фіскальної політики) на тему: "Ключові напрями скорочення обсягів податкового боргу в Україні"; Ткаченка Сергія Анатолійовича (к.е.н, доцента, виконувача обов’язків ректора Вищого навчального закладу «Міжнародний технологічний університет «Миколаївська політехніка») на тему: "Суворе визначення понять показників, із якими необхідно оперувати в процесі вирішення задач моніторингу, і єдність їх умовних позначень".

Далі конференція продовжилася у форматі круглого столу та роботи п’яти секцій.

Після закінчення роботи секцій, учасники конференції взяли участь у неформальному заході – «Вечорі відпочинку».

25 березня учасники конференції мали змогу побувати на екскурсії до Золочівського замку.

За результатами конференції опубліковано збірник тез доповідей.