» » «Актуальні питання охорони та захисту прав інтелектуальної власності на митному кордоні України»

Дата: 28-03-2016, 12:42 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

25 березня 2016року декан факультету фінансів к.е.н., доцент кафедри податків та фіскальної політики Кізима А.І. та к.е.н., доцент кафедри фінансів ім. С.І. Юрія Машко А.І. взяли участь у роботі круглого столу «Актуальні питання охорони та захисту прав інтелектуальної власності на митному кордоні України», організованого Державним науково-дослідним інститутом митної справи, Хмельницькою торгово-промисловою палатою та Хмельницькою митницею ДФСУ.

Під час роботи учасники обговорили особливості адміністративно-правової охорони й захисту прав інтелектуальної власності; повноваження державних органів України та митних органів щодо захисту прав інтелектуальної власності; алгоритм дій посадових осіб митних органів щодо захисту прав інтелектуальної власності тощо.

Висловлюємо вдячність директору Державного науково-дослідного інституту митної справи, к.п.н., старшому науковому співробітнику Нагорічній  О.С. за організацію системного заходу та завідувачу відділу наукових досліджень з економічних питань митної справи, к.е.н, доц., старшому науковому співробітнику Фрадинському О.А. за сприяння перебігу цікавої наукової дискусії.