» » Відбулася презентація стипендійних програм навчання та практики, а також волонтерських проектів в Німеччині

Дата: 25-03-2016, 12:55 | Автор:

23 березня 2016 р. у приміщенні бібліотеки ТНЕУ (вул. Бережанська, 4) відбулася презентація стипендійних програм навчання та практики, а також волонтерських проектів в Німеччині. Модератори Alla Rozhko та Susann Hartleib розповіли присутнім, які освітні проекти з акцентом на володінні німецькою та англійською мовами можуть бути корисними і цікавими студентам економічного профілю навчання.

Крім цього, були представлені програми літніх мовних курсів, економічних та політико-економічних літніх шкіл, волонтерських проектів, під час яких студенти можуть значно посилити свій рівень мовної і фахової компетенції.

Тутhttp://www.slideshare.net/secret/1jpeA5YfNWDDtN  можна ознайомитися із презентацією заходу, та скористатись корисними посиланнями!