» » Молодь ФАЕМ побувала у ТзОВ «Зорі Прикарпаття»

Молодь ФАЕМ побувала у ТзОВ «Зорі Прикарпаття»

Дата: 24-03-2016, 15:20 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

22 березня 2016 року студенти групи ЕФАП - 31 факультету аграрної економіки і менеджменту разом з професором кафедри обліку та економіко-правового забезпечення агропромислового бізнесу Чорною Нелею Петрівною взяли участь у виробничій екскурсії в ТзОВ «Зорі Прикарпаття» (Тернопільське відділення).

Підприємство надає елеваторні послуги. Його зерносховища обладнані для очистки, сушіння і зберігання великої кількості зерна кукурудзи, пшениці та ріпаку (100 тис. т). Цікаву екскурсію проводив виробничий директор Махновецький Олександр. Студенти мали змогу побачити весь технологічний процес і поставити цікаві запитання.

Екскурсії такого профілю дають змогу поєднати теоретичні знання з практичним досвідом і залишають приємні враження.