Екскурсія до ТОВ «Шредер»

Дата: 22-03-2016, 15:48 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У вівторок, 22 березня 2016 року, студенти 4 та 5 курсів факультету фінансів, а саме кафедри податків та фіскальної політики відвідали ТОВ «Шредер», що здійснює ЗЕД з викладечем Гуцул Інною Анатоліївною.

ТОВ «Шредер» існує більше 100 років і об’єднує компанії, розташовані на чотирьох континентах світу в 52 країнах, де провадить свою діяльність. В Тернополі дане підприємство виробляє обладнання для зовнішнього освітлення.

Екскурсію по підприємству проводив Деченко Максим Юрійович. Студенти мали змогу побачити повний процес виробництва, побували у ливарному, фарбувальному, обробному і складальному цехах.

ТОВ «Шредер» за рахунок високої якості своєї продукції мало змогу освітити великі міста України: Київ, Житомир, Донецьк (Донбас Арена), Дніпропетровськ (підсвітка ДніпроГЕСу), автомагістралі. У самому ж місті Тернополі освітило вулиці С. Бандери, Злуки, бульвар Данила Галицького та ін.

Студенти були приємно вражені та зацікавилися роботою брендової іноземної компанії.