» » Студенти факультету обліку і аудиту ТНЕУ зустрілись із учнями 1-ої гімназії м. Тернополя

Дата: 23-03-2016, 16:24 | Автор: Факультет обліку і аудиту

21 березня 2016 р. за сприянням декана факультету обліку і аудиту, доцента Панасюк Валентини Миколаївни студенти факультету обліку і аудиту Тусик Христина та Мачулянська Діана зіграли сценічну постановку «Рахунок 24 – Брак у виробництві» в Тернопільській обласній бібліотеці для дітей. Сценка була поставлена в рамках поетичної зустрічі професора, завідувача  кафедри аудиту, ревізії та аналізу Дерія Василя Антоновича і старшого викладача кафедри обліку у виробничій сфері Дерій Марії Василівни із учнями випускного класу 1-ої гімназії міста Тернополя.

Організатор заходу – завідувач сектору читального залу бібліотеки Федчина Леся Іванівна – представила гостей, у виступах яких прозвучали вірші на християнську, патріотичну та економічну тематику. Присутні послухали пісню на слова Дерія В.А. «Наш головний бухгалтер», а також студенти факультету обліку і аудиту зіграли сценку «Рахунок 24 – Брак у виробництві»,  яку написала Дерій М.В.

Всім охочим переглянути сценку пропонуємо подивитися відео: