» » Умови інтелектуального турніру Школи молодих експертів

Умови інтелектуального турніру Школи молодих експертів

Дата: 22-03-2016, 16:34 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Колектив кафедри економічної теорії ТНЕУ повідомляє умови інтелектуального турніру Школи молодих експертів:

1. Студенти, які бажають взяти участь в інтелектуальному турнірі добровільно об’єднуються в групи.
2. За кожною групою закріплюється куратор із професорсько-викладацького колективу кафедри економічної теорії.
3. група представляє відео-презентацію аналітичної проблеми шляхом використання каналу You Tube (за тиждень до оголошеної дати презентації0.
4. За результатами турніру будуть визначені для призових місця:
– переше місце визначається членами журі у складі представників кафедри економічної теорії, Ради молодих вчених, студентського самоврядування, студентського наукового товариства;
– другу місце визначається за результатами Інтернет-голосування (приз глядацьких симпатій).
5. Турнір завершиться нагородженням переможців.

Бажаємо всім учасникам цікавих креативних ідей та успіхів!