» » Анастасія Меркушина – чемпіонка Європи!

Анастасія Меркушина – чемпіонка Європи!

Дата: 18-03-2016, 16:59 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

17 березня у словенському місті Поклюка стартував юніорський чемпіонат Європи з біатлону. Перший змагальний день виявився надзвичайно вдалим для української команди. Якщо юніори здобули у спринтерській гонці срібну нагороду, то юніорки – золоту. Вдвічі приємно, що титул чемпіонки Європи дістався студентці ТНЕУ Анастасії Меркушиній.

Наша землячка провела ідеальну гонку, не припустившись на чотирьох вогневих рубежах жодного промаху, що, у поєднанні із хорошою швидкістю, дозволило здобути більш ніж тридцятисекундну перевагу над найближчою переслідувачкою.

Ще одна представниця нашого університету – Марія Кручова, посіла 18 місце, що також є хорошим результатом з огляду на три штрафні кола.

Вітаємо наших спортсменок з вдалим початком виступів та бажаємо подальших перемог!