» » Семінар з питань запобігання корупції

Семінар з питань запобігання корупції

Дата: 17-03-2016, 15:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

16 березня у Тернопільському національному економічному університеті відбувся тематичний семінар з питань запобігання корупції. Актуальність тематики заходу зумовлюють процеси, які розгортаються сьогодні в Україні. До обговорення проблемних питань долучилися проректори університету, декани факультетів, директори інститутів, завідувачі кафедр та студенти. Конструктивний діалог, чіткі запитання та ґрунтовні відповіді науковців і практиків дали змогу всім учасникам зустрічі ще раз з'ясувати для себе – що необхідно знати, щоб не стати суб'єктом корупційного правопорушення. Учасники заходу мали можливість ознайомитись з матеріалами, що сприятимуть обізнаності громадян з питань запобігання корупції.