GLOBAL MONEY WEEK: ДЕНЬ 3

Дата: 17-03-2016, 09:32 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Естафету відзначення Міжнародного тижня грошей продовжили Галицький коледж ім. В’ячеслава Чорновола, гімназія «Гармонія», Тернопільська Українська гімназія ім. І. Франка, КБ «ПриватБанк» Відділення Центральне» навчально-виховним заходом «Вікно у світ грошей». Серед запрошених були викладачі кафедри фінансів імені С.І. Юрія та студенти факультету фінансів Тернопільського національного економічного університету.

Захід розпочався представленням цікавих фактів, пов’язаних із походженням та функціонуванням грошей. Жартівливий конкурс «Острів скарбів» сподобався учасникам та глядачам.

Присутні учні Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка, студенти Галицького  коледжу ім. В’ячеслава Чорновола та студенти-фінансисти виявили кмітливість, відповідаючи на запитання: «Чим багаті загрібають гроші?», «Хто рахує мільйони тисячами?», «Де набивають гроші молотком?», «Що є зоологічним еталоном бідності?».

Овації залу викликали учасники гри «Пантоміма», які зображали людей різних професій.

Інформаційне наповнення заходу заставило присутніх на заході школярів та студентів задуматись: «Чи хочу я мати власну справу?», «Чи хочу я бути мільйонером?», «Чи хочу я нести відповідальність за свої мільйони?».

Проведення таких цікавих заходів стало можливим завдяки підписанню Меморандуму про співпрацю освітян, громадськості, науковців і практиків-фінансистів у сфері підвищення фінансової грамотності населення.

Кафедра фінансів ім. С.І. Юрія ТНЕУ дякує організаторам та  учасникам заходу «Вікно у світ грошей» та запрошує всіх на інші заходи GLOBAL MONEY WEEK!