» » Виїзне практичне заняття з дисципліни «Державний фінансовий контроль»

Виїзне практичне заняття з дисципліни «Державний фінансовий контроль»

Дата: 3-03-2016, 15:05 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

29 лютого 2016 р. у рамках вивчення дисципліни «Державний фінансовий контроль» (Керівник курсу: Гупаловська М.Б., к.е.н., доц. кафедри фінансів ім. С.І.Юрія) відбулося виїзне практичне заняття. Студенти третього курсу факультету фінансів відвідали відкрите засідання  постійної комісії з питань  соціально-економічного розвитку, промисловості, енергетики,  транспорту, зв’язку, туризму, курортно-рекреаційної та  зовнішньоекономічної діяльності.

Із звітами доповідали директори департаментів: економічного розвитку, інвестиційної діяльності та міжнародного співробітництва, розвитку інфраструктури, транспорту та туризму облдержадміністрації щодо використання коштів обласного бюджету в 2015 році.

Окрім членів комісії і депутатів обласної ради активну участь в обговоренні взяли студенти-фінансисти Тернопільського національного економічного університету. Присутні відзначили високий рівень знань студентів та позитив стосовно їх інтересу до подібного роду заходів. У студентів даний захід викликав хвилю позитивних вражень та підвищив їхню зацікавленість здобувати знання у царині фінансової науки і  державного фінансового контролю, зокрема.