» » Кафедра фінансів ім. С.І. Юрія ініціювала підписання Меморандуму про співпрацю у сфері підвищення рівня фінансової грамотності населення

Дата: 3-03-2016, 16:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

З метою підвищення рівня фінансової грамотності населення, формування фінансових знань та навиків у молодого покоління колектив кафедри фінансів ім. С.І. Юрія виступила одним з ініціаторів укладення Меморандуму про співпрацю освітян, громадськості, науковців і практиків-фінансистів у цій сфері.

Відтак 29 лютого 2016 року у стінах Тернопільського національного економічного університету був підписаний відповідний Меморандум, учасниками якого стали: завідувач кафедри фінансів ім. С.І. Юрія ТНЕУ д.е.н., професор О.П. Кириленко, керівник магістерської програми «Управління фінансами домогосподарств» д.е.н., професор кафедри фінансів ім. С.І. Юрія Т.О. Кізима, Голова ГО «Міщанське братство в м. Тернопіль» Ю.С. Войнович, директор гімназії «Гармонія» Галицького коледжу ім. В’ячеслава Чорновола Г.М. Балан, директор Тернопільської Української гімназії ім. Івана Франка А.В. Крижанівський, директор Тернопільської класичної гімназії В.К. Тригуба, директор Тернопільської спеціалізованої загальноосвітної школи І ступеня повного дня з поглибленим вивченням основ економіки О.В. Палига, директор Тернопільської спеціалізованої школи № 7 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов С.М. Константинова, викладачі кафедри фінансів ім. С.І. Юрія.

У рамках співробітництва передбачено проведення спільних заходів (семінарів, тренінгів, воркшопів, лекцій, круглих столів, конференцій тощо) та організація інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо підвищення рівня фінансової обізнаності громадян. Учасники зустрічі домовилися спільно організовувати та проводити різноманітні заходи, спрямовані на підвищення компетенції молоді у сфері управління особистими фінансами, як-от: Global Money Week, Тиждень фінансової грамотності, День фінансиста й інших, що покликані формувати в молоді високу культуру управління грошовими коштами, моральні якості, фізичні здібності, виховувати їх творчими і цілеспрямованими.

Принагідно кафедра фінансів ім. С.І. Юрія запрошує усіх бажаючих з 14 по 18 березня долучитися до заходів Global Money Week, які проводитимуться спільно із ГО «Міщанське братство в м. Тернопіль», гімназією «Гармонія» Галицького коледжу ім. В’ячеслава Чорновола, Тернопільською Українською гімназією ім. Івана Франка, Тернопільською класичною гімназією, Тернопільською спеціалізованою загальноосвітньою школою І ступеня повного дня з поглибленим вивченням основ економіки, Тернопільською спеціалізованою школою І-ІІІ ступенів № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов.

Програма заходів передбачає:
14.03.2016 – Конкурс дитячих малюнків і економічних проектів (організатор – Тернопільська спеціалізована загальноосвітня школа І ступеня повного дня з поглибленим вивченням основ економіки).

15.03.2016 – Квест «У пошуках фінансових знань» (організатори – Кафедра фінансів ім. С.І. Юрія ТНЕУ, ГО «Міщанське братство в м. Тернопіль»).

16.03.2016 – Навчально-виховний захід «Вікно у світ грошей» (організатори – Галицький коледж ім. В’ячеслава Чорновола, гімназія «Гармонія», Тернопільська Українська гімназія ім. І. Франка, КБ «ПриватБанк» Відділення Центральне»).

17.03.2016 – Відкритий виховний захід – диспут на тему: «Кишенькові гроші: за чи проти, скільки?»; перегляд та обговорення фільму «Я вже дорослий» (організатор – Тернопільська класична гімназія)

18.03.2016 – Публічна лекція на тему: «Мистецтво управління особистими фінансами»; церемонія нагородження активних учасників і переможців; брифінг із ЗМІ (організатори – Кафедра фінансів ім. С.І. Юрія ТНЕУ, ГО «Міщанське братство в м. Тернопіль»).