» » Колектив ФАЕМ продовжує реалізовувати концепцію Зеленого університету в ТНЕУ

Колектив ФАЕМ продовжує реалізовувати концепцію Зеленого університету в ТНЕУ

Дата: 2-03-2016, 15:37 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Весна – це пора, коли природа, оновлюючись після зимового сну, приносить красу в життя людини, дарує їй відчуття впевненості в майбутньому. Проте людина не повинна стояти осторонь таких перетворень – вона може не лише берегти дарунки, а й примножувати красу землі!

Колектив кафедри менеджменту біоресурсів і природокористування факультету аграрної економіки і менеджменту ТНЕУ разом із студентською спільнотою з нагоди наближення 50-річчя Тернопільського національного економічного університету, з метою реалізації концепції Зеленого університету, а також продовжуючи традицію, розпочату колективом кафедри обліку економіко-правового забезпечення агропромислового бізнесу в перший день весни посадили ялинки (форми сріблястої) на території нашого вищого  навчального закладу. Хороший настрій, який панував при посадці лісових красунь, сприятиме їх росту.

Факультет аграрної економіки і менеджменту передає естафету щодо проведення акції факультету обліку і аудиту Тернопільського національного економічного університету.

Пам’ятайте, краса врятує світ, і саме у Вас, наша студентська молоде, є можливість подарувати світу цю красу!