» » Міжнародна програма науково-практичного стажування «UNIVERSITY EXPERIENCE EXCHANGE»

Дата: 22-02-2016, 15:43 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шановні викладачі, науковці, аспіранти! Запрошуємо Вас взяти участь в Міжнародній програмі науково-практичного стажування «UNIVERSITY EXPERIENCE EXCHANGE», яка триватиме упродовж 24-31 травня 2016 р. в Абу-Дабі, ОАЕ.

Програма стажування:

МОДУЛЬ 1 – Менеджмент університету;
МОДУЛЬ 2 – Міжнародна акредитація університету;
МОДУЛЬ 3 – Електронна бібліотека та електронний архів ;
МОДУЛЬ 4 – Організація та управління електронною системою викладання;
МОДУЛЬ 5 – Досвід організації міжнародного співробітництва в капусі;
МОДУЛЬ 6 – Інтернаціоналізація кампусу;
МОДУЛЬ 7 – Інформаційні технології (IT)та система контролю за діяльністю університету (ICS):електронний каталог та створення університетського порт фоліо;
МОДУЛЬ 8 – Технології оцінювання в системі сучасної освіти.

Метою програми є проведення теоретичного та практичного дослідження різних складових роботи сучасного університету з метою поліпшення якості надання освітніх послуг в Україні; професійний розвиток українських освітян та створення групи нових університетських менеджерів, які застосують отримані знання, навички та вміння для реформування та покращення системи управління університетом на основі обміну досвідом з всесвітньовідомими освітніми інституціями.

Завантажити Переглянути онлайн