» » Прогулянка вулицями казкового міста Ринок

Прогулянка вулицями казкового міста Ринок

Дата: 2-02-2016, 09:41 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Пропонуємо Вашій увазі «Короткі історії про місто Ринок», автором якої є наша працівниця – Дерій Марії Василівни. Кожен із Вас зможе зануритися у неймовірний світ казки та доступно розповісти своїм дітям що таке інфляція, економіка, ринок та безліч інших економічних значень.

Дерій Марія Василівна – тернополянка, випускниця СЗОШ №29 (2004р.) і Тернопільського національного економічного університету (2009 р.). Сьогодні кандидат економічних наук, старший викладач кафедри облік у виробничій сфері Тернопільського національного економічного університету.

Пані Марія вважає: «Найцінніший скарб кожної людини – Господь, який дарує любов і волю творити власне життя та виборювати долю рідної держави. А розбудову нової країни потрібно розпочинати із найщиріших її громадян – дітей».

Отже, бажаємо кожному з Вас повернутися у веселий світ дитинства перечитуючи «Короткі історії про місто Ринок».