» » II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Туризм»

Дата: 19-01-2016, 15:10 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 13.10.2015 р.  № 1079  Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2015/2016 навчальному році  Львівський інститут економіки і туризму призначено базовим вищим навчальним закладом з проведення II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Туризм».

Запрошуємо студентів Тернопільського національного економічного університету взяти участь у  II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Туризм».

Детальна інформація розміщена у додатку.

Завантажити Переглянути онлайн