» » ФЕУ запрошує до участі у конкурсі стартапів «Просування бренду факультету економіки та управління на ринку освітніх послуг»

Дата: 18-01-2016, 10:50 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Сучасна вища освіта повинна ставити за мету формувати конкурентоспроможного фахівця – особистість, котра здатна працювати в умовах ринкової економіки. Ключовою метою конкурсу є популяризація спеціальностей факультету економіки та управління: «Економіка» (освітні програми: управління персоналом та економіка праці; економіка підприємств), «Менеджмент» (освітня програма: менеджмент підприємств, установ і організацій), «Публічне управління та адміністрування» (освітня програма: регіональне і муніципальне управління), «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (освітня програма: підприємництво, торгівля та біржова діяльність), підвищення їх престижу та донесення до молоді конкурентних переваг даних фахів.

Умови участі у конкурсі стартапів:
– запрошуються студенти усіх спеціальностей факультету економіки та управління;
– для участі у конкурсі претенденти до 15 лютого 2016 року заповнюють у форматі MS Word заявку, оформлену за встановленим зразком та надсилають її на електронну адресу: demkiv_irina@ukr.net;
– учасниками можуть бути як індивідуальні розробники, так і команди;
– кожен розробник або команда подає свій стартап для усіх спеціальностей  факультету економіки та управління.

Етапи проведення конкурсу:
перший етап – прийом, обробка заявок на участь у конкурсі стартапу. Документи, які надійшли після встановленого терміну (15.02.2016 р.), або заповнені не в повному обсязі, не реєструються і не розглядаються;
другий етап – учасники презентують свої стартапи;
третій етап – оголошення результатів конкурсу, визначення та нагродження переможців грошовою премією.

Учасники конкурсу можуть презентувати свій стартап українською або англійською мовами.

Вітаються креативні, нестандартні ідеї щодо популяризації випускових спеціальностей!