Увага конкурс!

Дата: 26-01-2016, 11:47 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У рамках угоди про співпрацю оголошується конкурс на проходження 2-х та 4-х тижневого стажування науковими працівниками ТНЕУ на факультеті Економіки Жешувського університету.

Фінансові умови: витрати на проїзд та страхування покриваються за власні кошти працівниками ТНЕУ;  витрати на перебування (харчування + проживання) покриває Жешувський університет.

Конкурс відбуватиметься у два етапи:

І етап – до 31 січня 2016 року надіслати на поштову скриньку відділу міжнародного співробітництва ТНЕУ (inter.dep@wunu.edu.ua) заповнену на польській мові анкету (анкета додається).

II етап – співбесіда з проректором з науково-педагогічної роботи (міжнародна та інформаційна діяльність) Адамівим О.П. (дата і час буде повідомлено пізніше).

За додатковою інформацією звертатися за тел. відділу міжнародного співробітництва ТНЕУ (внутрішній) – 11111.

Завантажити Переглянути онлайн