Шановні студенти ТНЕУ!

Дата: 14-01-2016, 10:08 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

Запрошуємо Вас цікаво та змістовно провести свій вільний час. В університеті діють творчі колективи, де ви зможете проявити свої здібності і таланти, а саме: народний художній театр пісні «Для тебе», народний аматорський вокальний ансамбль «Галичанка», народна художня студія сучасної хореографії «ТАНГо dance company», ансамбль бандуристів «Калинове намисто», гурт «Струни серця». Художні керівники цих колективів чекають на Вас у I корпусі ТНЕУ (відділ гуманітарної освіти та виховання, т. 47-58-59).

Свої спортивні навички ви зможете вдосконалити у тренажерному залі (ФОК) щоденно, крім суботи та неділі (11.00 год. – 13.00 год.). У гуртожитку № 5 з 17.00 год. до 19.00 год. щоденно, крім вихідних, Ви зможете позайматися у залі східних єдиноборств (дзюдо, самбо). Також запрошуємо у зал аеробіки у понеділок, середу та четвер з 11.00 до 13.00 год. (гуртожиток № 5).

Якщо ж Вас цікавить бокс, запрошуємо у понеділок, середу, п’ятницю з 19.00 год. до 21.00 год. у гуртожиток № 4. У цьому ж залі у вівторок та четвер з 16.30 год. до 18.00 год. є можливість позайматися кікбоксингом.

Корисного та змістовного Вам відпочинку!