» » Активісти ТНЕУ – учасники рейтингових ТВ-шоу

Активісти ТНЕУ – учасники рейтингових ТВ-шоу

Дата: 11-01-2016, 12:50 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Активні, цілеспрямовані, креативні, цікаві, завзяті студенти та випускники Тернопільського національного економічного університету невпинно заявляють про себе у найрізноманітніших конкурсах, змаганнях, вікторинах і, навіть, у телевізійних проектах.

Нещодавно було визначено ТОП-11 сміливців з Тернопільщини, які взяли участь у рейтингових ТВ-шоу. Приємно відзначити, що Андрій Лучанко взяв участь у проекті «Голос країни». Хлопець змагався у команді Святослава Вакарчука, ставши суперфіналістом шоу. Також цікаво проявили себе випускниці Тернопільського національного економічного університету Тетяна Песик і Ольга Жук. Таня у складі команди КВН «V.I.P.» взяла участь у гумористичному шоу «Ліга сміху», а Оля спробувала себе у романтичному шоу «Холостяк».

Пропонуємо Вам познайомитися з найсміливішими тернополянами за посиланням http://doba.te.ua/novyny/top11-smilyvtciv-z-ternopilshchyny-yaki-vzyaly-uchast-u-reytynhovykh-tvshou--foto