» » Герої спортивного року на Тернопільщині

Герої спортивного року на Тернопільщині

Дата: 11-01-2016, 11:27 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Управління з питань фізичної культури і спорту ТОДА підбило підсумки голосування для визначення домінантів щорічного конкурсу, серед яких і студенти-спортсмени Тернопільського національного економічного університету.

Ельнур Ахадов (веслування на байдарках і каное) переміг у номінації «Найкращий спортсмен року». Марія Хлян (важка атлетика) й Анастасія Меркушина (біатлон) визнані найкращими спортсменками року. Випускник нашого вищого навчального закладу Андрій Пушках виборов перемогу у номінації «Разом з олімпійцями». «Олімпійськими надіями» визнані Тарас Шевчук (велоспорт-трек) і Віталій Труш (біатлон). У номінації «Найкраща спортивна команда» перемогла «Галичанка-ТНЕУ».

Щиро вітаємо спортсменів нашого університету, бажаємо підкорення нових спортивних вершин, вагомих досягнень і перемог!