«Подаруй Різдво бійцю АТО»

Дата: 29-12-2015, 12:26 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

З ініціативи Студентського військово-патріотичного клубу (голова – Грицьків А.В.) за підтримки ТОО Ветеранів миротворчих операцій (голова – Кіндрат О.С.), ТзОВ «Інтеграл» (директор – Колос О.С.), Хмельницької єпархії УГКЦ (о. Віталій) та небайдужих тернополян відбулася акція «Подаруй Різдво бійцю АТО».

За участі студентів та викладачів ТНЕУ, ТДМУ, учнів та вчителів ЗОШ сіл Переволока та Жизномир Бучацького району зібрано понад 3 т. солодощів, мясної та рибної консервації, миючих засобів тощо (з них – понад 2т зібрано у ТНЕУ).

22-26 січня вантаж було доставлено тернополянам-бійцям підрозділів ЗСУ та МВС, що перебувають на передовій у м. Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Щастя та Попасна.

Бійці висловлюють щиру подяку адміністрації, працівникам та студентам Тернопільського національного економічного університету за підтримку.