» » В ТНЕУ обговорювали реформи університетської освіти

В ТНЕУ обговорювали реформи університетської освіти

Дата: 24-12-2015, 15:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

22 грудня 2015 року в Тернопільському національному університеті проведено  2 фокусованих групових інтерв’ю зі студентами та викладачами Тернопільського державного медичного університету імені  І.Я. Горбачевського, Тернопільського національного економічного університету, Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя, Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.
Модератор – заступник начальника навчально-методичного відділу, професор кафедри психології та соціальної роботи ТНЕУ, кандидат психологічних наук, доцент Шандрук Сергій Костянтинович.
У роботі фокус-груп взяли участь як досвідчені, компетентні викладачі та студенти випускних курсів, які представляють основні напрями підготовки фахівців і думка яких є надзвичайно важливою для оцінки того, як відбувається реформа вищої освіти, які існують проблеми, що треба врахувати у цьому процесі. Водночас такі ж інтерв’ю проводяться по всій Україні, в містах, де зосереджена університетська освіта.
Під час сфокусованих групових інтерв’ю зосереджувалася увага на обговоренні таких важливих проблем, як: загальний стан української вищої освіти, необхідність реформування вищої школи, ставлення до запроваджених реформ, імплементація нового Закону України «Про вищу освіту», оцінка змісту та організації навчального процесу у ВНЗ, якості освіти, що отримується. Узагальнені пропозиції учасників фокус-груп стосовно загальної картини сприйняття процесу реформування українського вищої освіти будуть доведені до Соціологічної асоціації України та Міністерства освіти і науки України.