Інформаційний центр Європейського Союзу

Візит Надзвичайного та Повноважного посла Республіки Хорватія в Україні до ТНЕУ

Дата: 16-12-2015, 11:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Ректор ТНЕУ, доктор економічних наук, професор Андрій Ігорович Крисоватий зустрівся з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Хорватія в Україні Томіславом Відошевічем.
Під час зустрічі ректор розповів про університет, досягнення професорсько-викладацького колективу та студентства, а також окреслив напрями співпраці з університетами Європи. «Наш вищий навчальний заклад розширює географію міжнародної співпраці з освітніми та науковими закладами світу. Ми прагнемо, щоб наші студенти мали можливість брати участь у міжнародних проектах і грантах й бути конкурентоздатними на ринку праці. У нас багато спільного в історичному та культурному плані, тому досвід Хорватії є корисним. Сьогодні започатковується між нами співпраця в освітній та науковій галузі. Але гадаю, що надалі ми зможемо співпрацювати й в іншій площині: спортивні фестивалі, мистецькі зустрічі. Ми відкриті для нових можливостей», - зазначив Андрій Ігорович у вітальному слові.
У свою чергу гість поділився приємними враженнями від перебування у Тернополі, розповів про зміни, які відбулися у Хорватії й окреслив мету свого візиту. «Посольство Республіки Хорватія – це місток, який допоможе українським університетам у реалізації багатьох проектів і грантів, що мають на меті розвинути студентську та професорсько-викладацьку мобільність».
До діалогу долучилися проректор з  науково-педагогічної роботи Адамів Олег Петрович, радник голови Івано-Франківської ОДА Віталій Запухляк та Перший секретар Посольства Республіки Хорватія Єлена Періч.
Спілкуючись з іноземними гостями пан Віталій з гордістю зазначив, що науковий ступінь кандидата економічних наук він здобув у ТНЕУ. «Університет стрімко розвивається.  Студенти мають можливість отримувати два дипломи, навчаючись в Україні та закордоном. Хорватія для нас цікава тим, що може допомогти у подоланні проблем щодо вступу в ЄС і розповісти про свій досвід», - сказав Віталій Запухляк.

Ректор запросив пана Посла взяти участь в урочистостях з нагоди святкування 50-річчя ТНЕУ, які відбудуться у жовтні 2016 року.

» » Візит Надзвичайного та Повноважного посла Республіки Хорватія в Україні до ТНЕУ

Візит Надзвичайного та Повноважного посла Республіки Хорватія в Україні до ТНЕУ

Дата: 16-12-2015, 11:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю