» » Ректор привітав студентів юридичного факультету з перемогою!

Ректор привітав студентів юридичного факультету з перемогою!

Дата: 15-12-2015, 15:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Ректор ТНЕУ зустрівся з переможцями V Міжвузівського відкритого дебатного турніру «Хабарництво і корупція – стоп!».
Іванюк Вікторія та Різник Діана разом із  своїм наставником  - Коруц Уляною Зіновіївною вибороли друге місце серед 12 найкращих Юридичних клінік вищих навчальних закладів України. Вітаючи дівчат, Андрій Ігорович сказав: «Я пишаюся тим, що ви гідно представили Тернопільський національний економічний університет, показали високий рівень знань, а також довели, що юристи нашого вищого навчального закладу – це особистості, які будуть творити правову європейську державу. Мені хочеться, щоб ваш успіх став прикладом для усіх юнаків та дівчат, які хочуть змінювати своє майбутнє і будувати успішну кар’єру».
До слів вітань приєднався декан юридичного факультету ТНЕУ Сергій Володимирович Банах й разом з ректором вручив їм подарунки. Також Андрій Ігорович подякував Коруц Уляні Зіновіївні за якісну підготовку студентів до турніру й побажав подальших досягнень у професійній сфері. «Я відчуваю, що ви щиро вболіваєте за свій факультет й робите все можливе, щоб юридична наукова школа ТНЕУ зайняла гідне місце у сузір’ї найрейтинговіших університетів України», - підсумував ректор.