» » Круглий стіл «Особливості адаптації студентів-першокурсників у коледжах ТНЕУ»

Круглий стіл «Особливості адаптації студентів-першокурсників у коледжах ТНЕУ»

Дата: 17-12-2015, 17:09 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

17 грудня 2015 року  спеціалістами лабораторії моніторингу якості освітньої діяльності під керівництвом професора Ю.А. Щербяка спільно з директором Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій, професором О.М. Десятнюк та адміністрацією  Тернопільського коледжу економіки, права та інформаційних технологій,  коледжу Чортківського інституту підприємництва та бізнесу й Вінницького коледжу економіки та підприємництва проведено круглий стіл-презентацію  «Особливості адаптації студентів-першокурсників у коледжах ТНЕУ». У заході взяли участь директори, голови циклових комісій, методисти, вихователі та куратори коледжів ТНЕУ.

Упродовж конструктивного  діалогу  учасниками круглого столу виявлено гострі проблеми   адаптаційного періоду студентів-першокурсників, ефективності виховної діяльності кураторів, рівня якості навчально-виховного процесу.

Директор Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій професор Оксана Миронівна Десятнюк зосередила увагу присутніх на необхідності проведення системного моніторингу якості надання освітніх послуг у коледжах, а також на основних аспектах вдосконалення навчально-виховного процесу.