» » Круглий стіл «Оподаткування страхової діяльності в Україні: сучасні реалії та напрями удосконалення»

Дата: 17-12-2015, 12:44 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

21 грудня 2015 р. о 10.00 год. в аудиторії 1303 (І корпус ТНЕУ) відбудеться засідання круглого столу в рамках виконання першої студентської госпдоговірної науково-дослідної теми: "Оподаткування страхової діяльності в Україні: сучасні реалії та напрями удосконалення”, організоване за сприяння ректора ТНЕУ, д. е. н., професора – Андрія Ігоровича Крисоватого та спільної участі студентських наукових гуртків "Фінансові проблеми страхування та страхового ринку” і "Податковий аналітик”, що функціонують на кафедрах податків та фіскальної політики і фінансів суб’єктів господарювання і страхування.
         Метою проведення наукового заходу є представлення основних проблем що стосуються оподаткування страхових компаній, оцінки його впливу на фінансові результати страховиків та обговорення пропозицій щодо удосконалення податкового регулювання страхової діяльності в Україні.
         Упродовж засідання будуть обговорені проблемні питання у сфері державного регулювання страхових відносин, що стосуються:
-     специфіки страхової діяльності та принципів її податкового регулювання;
-     місця, ролі та  значення страховиків в економічному розвитку держави та регіону;
-     особливостей у формуванні доходів, витрат та фінансових результатів страхових компаній;
-     сучасних підходів до оподаткування страхової діяльності;
-     методів подолання негативних явищ у системі оподаткування страховиків податком на прибуток;
-     оцінки потенційного впливу загальної системи оподаткування страхових компаній на фінансові результати їх діяльності;
-     факторів впливу на результати діяльності страхових компаній та фінансових схем уникнення від оподаткування;
-     збалансування інтересів суб’єктів страхової діяльності;
-     світового досвіду оподаткування страховиків та можливостей його апробації у практику України;
-     шляхів удосконалення оподаткування страхової діяльності;
-     перспектив розвитку страхових компаній із урахуванням змін податкового законодавства нашої країни.
         До участі в науковому заході запрошені студенти, науковці та практики що досліджують актуальні проблеми оподаткування страхової діяльності.
         Також запрошуємо усіх бажаючих долучитися до роботи учасників круглого столу.