» » Конкурс студентських наукових робіт з «Державного управління»

Конкурс студентських наукових робіт з «Державного управління»

Дата: 16-12-2015, 13:18 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Колектив Сумського державного університету організовує ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі науки «Державне управління». Конкурс проводиться відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1079 від 13.10.2015 року «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у 2015-2016 н.р.».

Для участі у ІІ етапі Конкурсу необхідно до 26.01.2016 р. (за поштовим штемпелем) на адресу університету надіслати наукові студентські роботи, які відповідають вимогам.

На конкурс подаються не більше трьох наукових робіт за кожною спеціальністю (максимально 15 робіт від кожного вищого навчального закладу). Детальніша інформація міститься в інформаційному листі.

Завантажити Переглянути онлайн