» » ІV Всеукраїнській науково-практичній конференції молодих вчених та студентів «Розвиток українського етнотуризму: проблеми та перспективи»

Дата: 16-12-2015, 13:12 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у ІV Всеукраїнській науково-практичній конференції молодих вчених та студентів «Розвиток українського етнотуризму: проблеми та перспективи», яка відбудеться у Львівському інституті економіки і туризму 25 лютого 2016 р. за адресою: м. Львів, вул. Менцинського, 8.

До участі у конференції запрошуються студенти, аспіранти, молоді викладачі, науковці та практичні організатори туристичного, готельного та ресторанного бізнесу.

Завантажити Переглянути онлайн