» » Відбудеться відкриття фотовиставки «Дорогами Балтії»

Відбудеться відкриття фотовиставки «Дорогами Балтії»

Дата: 15-12-2015, 17:00 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

16 грудня 2015 року у фойє І корпусу Тернопільського національного економічного університету відбудеться відкриття фотовиставки «Дорогами Балтії» члена Національної спілки письменників України та Національної спілки журналістів України, письменниці Валентини Семеняк. Щиро запрошуємо усіх бажаючих!
Декілька слів про авторку фотовиставки: Валентина Семеняк народилася на Черкащині, студіювала журналістику в Київському державному (нині національному) університеті ім. Т. Шевченка. Є лауреатом літературного конкурсу гумору та сатири у Філадельфії, США (1999 р.), переможець Міжнародного літературного конкурсу «Православна моя Україна» (2008, 2009), дипломантка ХІІІ Всеукраїнського літературно-краєзнавчого конкурсу ім. Мирона Утриска (2009), переможець Всеукраїнського фотоконкурсу «Молода Україна» (2008), лауреат Всеукраїнського конкурсу гумору та сатири ім. Миколи Лукаша (2010), переможець Всеукраїнських конкурсів «Глибини мови», літературного конкурсу «Усі ми родом з дитинства» та Міжнаціонального конкурсу «Українська мова – мова єднання» (2012), лауреат обласної премії в галузі культури імені Іванни Блажкевич (2012, за книжку «Спитай у свого Янгола»). У творчому доробку авторки – сім книг.