» » Тренінг з соціальної відповідальності бізнесу

Тренінг з соціальної відповідальності бізнесу

Дата: 14-12-2015, 15:21 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

З метою забезпечення набуття студентами практичних навичок реалізації соціально відповідальної поведінки організацією, на тижні проведення тренінгів  студенти групи МОА-11 у рамках вивчення дисципліни «Соціальна відповідальність бізнесу» (викладач – доц. Овсянюк-Бердадіна О.Ф.) були залучені до проведення ділової гри «Етичні проблеми бізнесу», яка була презентована ТНЕУ мережею Глобального договору ООН.

Увійшовши у роль одного з п’яти стейхолдерів, студенти усвідомили справжнє значення принципів Глобального договору для бізнесу. Гра надала можливість оцінити не тільки економічний, а й соціальний та екологічний вплив бізнесу на життя суспільства.  Дилеми стейкхолдерів, які вирішували студенти, дали змогу не лише ознайомитися із практикою ведення соціального відповідального бізнесу в провідних країнах світу, але й самим спробувати приймати соціально відповідальні господарські рішення.