» » «Проблеми розвитку соціально-економічних систем в національній та глобальній економіці»

Дата: 14-12-2015, 14:37 | Автор: Студентка групи УПЕП-41 Наталія Демчук

У   Донецькому   національному університеті     (м. Вінниця) 7-9 грудня 2015 року відбулася  XV Міжнародна наукова конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Проблеми розвитку соціально-економічних систем в національній та глобальній економіці». Учасників та гостей конференції зустріли в дружній, привітній атмосфері.

У перший день відбулася реєстрація учасників та екскурсія містом. Наступного дня на конференції виступили з доповідями студенти ТНЕУ: Наталія Демчук (група УПЕП-41) «Корпоративна соціальна відповідальність банку» (науковий керівник – доцент О.П. Дяків) та Юлія Галушко (група УПЕП-42)  «Успіх сучасного менеджера» (науковий керівник – доцент О.П. Дяків).

Студенти отримали багато приємних вражень та емоцій. Познайомилися з студентами ВНЗ Києва, Одеси, Донецька, Харкова, Житомира.

Організатори конференції влаштували для учасників екскурсію містом, а також відвідали «Кондитерську Корпорацію ROSHEN». Підведення підсумків конференції закінчилося нагородженням. Наталія Демчук отримала  дипломом II ступеня, Юлія Галушко – грамоту «За високий рівень презентації результатів дослідження».

Висловлюємо щиру подяку організаторам конференції та вітаємо усіх призерів і учасників наукового заходу!