» » Інформаційна сесія у рамках Програми «Горизонт 2020»

Інформаційна сесія у рамках Програми «Горизонт 2020»

Дата: 11-12-2015, 15:10 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

З ініціативи колективу НДІ ІРД та під патронатом ректора ТНЕУ Крисоватого А.І. 11 листопада 2015 р. Національний контактний пункт Програми «Горизонт 2020» представив у Тернопільському національному економічному університеті інформаційну сесію у рамках Програми «Горизонт 2020» за напрямками «Дії Марії Склодовської-Кюрі» та «Майбутні і нові технології».

З вітальним словом до молодих вчених звернувся проректор з науково-педагогічної робити (міжнародна та інформаційна діяльність) Адамів О.П., а програму представляла керівник НКП «Горизонт 2020» при Київському національному університеті імені Тараса Шевченка Усатенко Г.О.

У програмі інформаційної сесії було розглянуто:

– специфіку програми «Горизонт 2020» у контексті інших програм співпраці та академічних обмінів;
– підсумки 1-го етапу Програми 2014-2015 рр.;
– оголошені конкурси на 2016 рік.