» » МОДЕРНІЗАЦІЯ ТЕХНОЛОГІЙ ФІНАНСОВОГО ПОСЕРЕДНИЦТВА В УМОВАХ СУЧАСНИХ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИХ ВИКЛИКІВ І ЗАГРОЗ

Дата: 10-12-2015, 16:20 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

15 грудня 2015 р. о 12.00 год. в аудиторії 1303 (І корпус ТНЕУ) відбудеться круглий стіл на тему: «Модернізація технологій фінансового посередництва в умовах сучасних соціально-економічних викликів і загроз», який організував професорсько-викладацький колектив кафедри фінансів суб’єктів господарювання і страхування ТНЕУ.

Метою проведення наукового заходу є представлення проблем та обговорення пропозицій щодо розробки новітніх технологій фінансового посередництва оскільки в останні десятиліття ця система зазнає динамічних змін – розширюється коло фінансових посередників, ускладнюються фінансові послуги, які вони надають, зростає кількість та складність фінансових інструментів та дедалі більшого застосування набувають інноваційні технології.

Упродовж засідання будуть обговорені проблемні питання у сфері фінансового посередництва, що стосуються:

-                   діяльності фінансових посередників та їх ролі у економічному розвитку держави;
-                   місця та ролі страхових компаній в інституційній структурі фінансового ринку України;
-                   кредитних спілок на ринку фінансових послуг України;
-                   інституту страхового посередництва на ринку перестрахуваня України;
-                   модернізації технологій відбору інвестиційних проектів інституційними інвесторами;
-                   інноваційних технологій просування страхових продуктів;
-                   інвестиційної діяльності на ринку фінансового посередництва;
-                   реалій іпотечного кредитування в Україні;
-                   перспектив розвитку фінансового ринку України.

До участі в науковому заході запрошені науковці та практики у сфері фінансового посередництва в Україні. Також запрошуємо усіх бажаючих долучитися до роботи учасників круглого столу.