» » «Реалізація ресурсів лідерства в умовах кризи»

«Реалізація ресурсів лідерства в умовах кризи»

Дата: 9-12-2015, 16:38 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Запрошуємо активних, цілеспрямованих, креативних, завзятих юнаків та дівчат усіх факультетів та інститутів Тернопільського національного економічного університету взяти участь у тренінгу «Реалізація ресурсів лідерства в умовах кризи», який відбудеться 10 грудня 2015 р. о 16.00 год. у залі засідань Вченої ради вищого навчального закладу. Пізнавальна зустріч організована у рамках роботи Школи студентського лідера ТНЕУ.

Проявити свої лідерські здібності молоді допомагатиме тренер – кандидат історичних наук, доцент кафедри психологічних та педагогічних дисциплін юридичного факультету ТНЕУ, старший науковий співробітник Науково-дослідного інституту інноваційного розвитку та державотворення Марія Михайлівна Корман.