» » Вітаємо студентку ФФ Майю Стасюк

Вітаємо студентку ФФ Майю Стасюк

Дата: 9-12-2015, 14:22 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Другого грудня 2015 р. у конференц-залі національного університету ДПС Україні відбулася ІІІ Міжвузівська студентська конференція «Фінансова система України та її модернізація в умовах глобалізаційних процесів в економіці» (м. Ірпінь), організована колективом кафедри фінансів.

У науковому заході взяла участь студентка 4-го курсу факультету фінансів ТНЕУ Стасюк Майя Вікторівна, яка виступила з доповіддю на тему: «Децентралізація органів місцевого самоврядування як пріоритетний напрям бюджетної політики на місцевому рівні» (науковий керівник – к.е.н., доцент кафедри фінансів ім. С.І.Юрія Квасниця О.В.).

При підведенні підсумків конференції доповідь нашої студентки була зарахована до трійки кращих робіт і відзначена дипломом.