» » Студенти та викладачі ЮФ обговорили актуальні проблеми міжнародного права

Студенти та викладачі ЮФ обговорили актуальні проблеми міжнародного права

Дата: 3-12-2015, 16:28 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

З нагоди проведення тижня правових знань і з ініціативи колективу кафедри міжнародного права та європейської інтеграції 2 грудня 2015 року на юридичному факультеті ТНЕУ відбувся круглий стіл, тематика якого була присвячена актуальним проблемам сучасного міжнародного права.

У роботі наукового заходу взяли участь студенти юридичного факультету, а також професорсько-викладацький колектив. Студенти обговорили питання адаптації законодавства України до права Європейського союзу у сфері захисту прав споживачів (доповідач – Олійник Юрій, ПР-43), статусу біженців та їх правового захисту (Дмитренко Тарас, ПР-41), впливу міграційних процесів на Європу (Соловій Каріна, ПР-32), міжнародного тероризму (Микиташ Юлія, ПРм - 11).

Окремі доповіді викликали активну дискусію, адже стосувалися глобальних проблем сучасного міжнародного права, над вирішенням яких і досі міркують як теоретики, так і практики.

Завершуючи захід молодь ЮФ висловила бажання і надалі зустрічатися й спілкуватися на актуальні теми у такому форматі.