Інформаційний центр Європейського Союзу

Запрошуємо взяти участь у семінарі «Напрям «Жан Моне»

Дата: 14-12-2015, 14:27 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шановні колеги! Колектив відділу міжнародного співробітництва ТНЕУ запрошує викладачів 15 грудня 2015 року о 12.00 год. у зал засідань ректорату до участі у семінарі на тему «Напрям «Жан Моне», яка відбудеться у рамках програми ЄС Еразмус+ 2014-2020.

Доповідач – учасник «Інформаційного Дня Програми ЄС Еразмус+ для вищих навчальних закладів», доцент кафедри міжнародних економічних відносин та міжнародної інформації Стрельбіцька Н.Є.

» » Запрошуємо взяти участь у семінарі «Напрям «Жан Моне»

Запрошуємо взяти участь у семінарі «Напрям «Жан Моне»

Дата: 14-12-2015, 14:27 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю