» » Третьокурсники-фінансисти взяли участь у науковому семінарі

Третьокурсники-фінансисти взяли участь у науковому семінарі

Дата: 4-12-2015, 12:10 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

З ініціативи студентів третього курсу факультету фінансів ТНЕУ відбувся науковий семінар на тему: «Rynki us?ug ubezpieczeniowych». Потрібно зауважити, що семінар проходив польською мовою в рамках викладання дисципліни «Us?ugi ubezpieczeniowy».

Семінар відкрила доктор економічних наук, професор, в.о. зав. кафедри фінансів суб’єктів господарювання і страхуваня ТНЕУ Ольга Володимирівна Кнейслер. Учасників семінару привітали к.е.н., доцент кафедри фінансів суб’єктів господарювання і страхування Налукова Н.І. та к.е.н., доцент Рендович П.М.

З цікавою доповіддю «Dzia?alno?? lokacyjna zak?ad?w ubezpiecze?»  перед учасниками семінару виступила студентка групи ФСГ-31 Паращук В.Р. Жваву дискусію викликала також доповідь студентки групи ФСГ-31 Бабій В.В. на тему: «Definicja i struktura rynku us?ug ubezpieczeniowych oraz mechanizm funkcjonowania». Продовжила розгляд даної проблематики  студентка групи ФСГ-31 Висоцька Роксолана з доповіддю «Makler ubezpieczeniowy w ?wietle prawa i wype?nienia obowi?zk?w».

Присутні відзначили високий рівень обізнаності студентів-учасників наукового семінару, їх ініціативність та глибоке прагнення знайти істину в складних аспектах сьогодення та виборі європейського шляху розвитку України. У підсумку жвавих дискусій, учасники наукового семінару дійшли висновку, що умови сьогодення диктують нові виклики, ставлять перед суспільством нові загрози. Страховий ринок змушує шукати нові наукові думки з метою розбудови України.

Відгук про участь у семінарі

«Для кожної активної молодої людини дуже важливим є наявність можливостей для самореалізації, зростання та розвитку. В стінах університету ми, студенти, проводимо щонайменше 4 роки свого життя, здобуваючи вищу освіту, намагаємося отримати якнайбільше знань, навичок та вмінь для нашої майбутньої професійної діяльності. Тому одним з основних завдань університету є забезпечити студентам широкі можливості для гармонійного розвитку, пізнання себе та свого потенціалу. Саме одними із таких ефективних засобів стають наукові семінари, організовані викладачами кафедри фінансів суб’єктів господарювання і страхування.

Скажу вам відверто, участь у цих наукових заходах, по перше, дала прекрасну можливість нам, студентам, проявити себе, зрозуміти свої слабкі та сильні сторони. Повірте, теми наукових семінарів не були легкими: варіант роботи: «Загуглив-Скачав-Здав» не проходив, потрібно було опрацювати багато наукових джерел, творчо підійти до вирішення поставленої задачі.

По друге, участь в наукових семінарах зі страхування надала всім нам прекрасну можливість повправлятися в ораторському мистецтві. Повірте, не так вже й просто – легко й невимушено доносити свої думки до аудиторії,  «завойовувати» увагу слухачів. Це важка праця, у якій саме участь у публічних виступах є запорукою успіху.

І найголовніше – від імені усіх учасників хочу подякувати організатору даного заходу – к.е.н., доценту Рендовичу П.М. та всім іншим викладачам кафедри фінансів суб’єктів господарювання і страхування, які долучилися до проведення  наукових семінарів із страхування та страхових послуг, за працю, ентузіазм та натхнення, які ви вкладаєте у наше становлення як майбутніх професіоналів.»(староста групи ФСГ-31 Камінський Н.Б.)