Відбулася першість з футзалу

Дата: 3-12-2015, 16:28 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Другого грудня 2015 року з ініціативи Профспілкового комітету працівників ТНЕУ відбулася першість з футзалу серед професорсько-викладацького та адміністративно-допоміжного колективів у залік загальноуніверситетської спартакіади.

У змаганнях взяли участь 5 збірних команд факультетів та інститутів: ЮФ, ФФ, ФКІТ, ФЕУ, ННІІОТ.

За результатами гри перше місце виборола команда факультету фінансів (Кізима А., Луцик А., Герчаківський С.,  Маршалок Т., Угрин В., Бречко О., Бондаренко Є., Шевчук А., Русін В.). Друге місце зайняла команда ФКІТ (Касянчук М., Вербовий С., Сусла М., Пукас А., Мельник А., Бзовський О., Майстренко С., Папа О., Якименко І.). Третє місце виборола команда юридичного факультету (Банах С., Щербяк Ю., Гукалюк В, Литвиненко В., Цимбалістий Т.).

Кращим воротарем турніру став Герчаківський Святослав Дем’янович,  доцент кафедри податків та фіскальної політики. Кращим гравцем турніру визнано Кізиму Андрія Ярославовича,  декана факультету фінансів.

Оргкомітет змагань дякує за активність вболівальникам команд. Особливо відзначаємо команду вболівальників (студентів та викладачів) факультету фінансів. Дякуємо їм за «гарячу» підтримку своєї команди.

Профком працівників ТНЕУ вітає призерів та переможців змагань.