» » Запрошуємо на Всеукраїнський студентський форум!

Запрошуємо на Всеукраїнський студентський форум!

Дата: 3-12-2015, 10:04 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

11-13 грудня 2015 року Українська асоціація  студентського самоврядування разом з Харківською обласною студентською радою, за підтримки Харківської обласної державної адміністрації проводитимуть Всеукраїнський студентський форум «Студентське самоврядування: проблеми та перспективи». Захід відбудеться на базі Харківського національного міського господарства імені О.М. Бекетова.

Запрошуємо активістів, представників органів студентського самоврядування взяти участь у форумі.

Для реєстрації необхідно до 7 грудня 2015 року заповнити анкету, розміщену на офіційному веб-сайті Української асоціації студентського самоврядування (uass.org.ua).

Стосовно організаційних питань можна звертатися до голови оргкомітету форуму, Андрєєва Микити (тел. 063-523-07-48).